Hakkımızda

Fokus Bilişim olarak Müşterilerimizin önceden belirlenmiş servis türleriyle kısıtlı kaldığını ve ileriki günlerde sözleşme kapsamına girmeyen pek çok türde servise ihtiyaç duyabildiklerini biliyoruz. Vermiş olduğumuz destek sözleşmelerinde , tüm servis türlerini esneyebilen bir yaklaşımla destekleyebilmekteyiz. Enerjisini başarılı olmanın verdiği hazdan ve eğlenerek çalışabilmesinden alan Fokus Bilişim ekibi, müşterilerine sağladığı esnek çözümler, keskin hedefler ve hedef kitleyi markayla bütünleştirebilme başarısıyla sektöründe önemli bir konuma geldi.

Güçlü Yanlarımız

Uzman Kadro

Farklı teknoloji alanlarında uzmanlaşmış profesyonel kadro

Kesintisiz Destek

Farklı seviyelerde teknik yetkinlikleri olan ekip ile kesintisiz destek

Sonuç Odaklılık

Başarılı sonuçlar elde etmek için ihtiyaçlara uygun çözümler

Müşteri Odaklı

Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları çözümleri üreterek hizmetimizden en yüksek faydayı elde etmeleri ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır

Kaliteli Hizmet

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını: tanımlamış kapsam, süre ve maliyet çerçevesinde, kalite yönetim sistemi isteklerini yerine getirerek gerçekleştirmektedir.

Yenilikçi

Katma değer yaratacak ve farklılık oluşturacak yeni fikir ve yöntemleri geliştirmeyi çalışma prensibi haline getirmek ve sürekli kılmak.

VİZYON

 

Yurt içi ve yurt dışı pazar payını genişletmek, yeni çözümler oluşturmak, marka bilinirliğini arttırmaktır.

DEĞERLERİMİZ

 

Fokus Bilişim’in  4 ana değeri, müşteri odaklılık, kalite bilinci, yenilikçilik ve samimiyet olarak belirlenmiştir. Bugüne kadar bu değerler çerçevesinde çalışmış ve yer alınacak yeni projelerde de bu algı daima yükseltmiştir.